banner-image

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Distanční vzdělávání probíhá především off-line způsobem, tj. pomocí pracovních listů, výukových videí, aplikací, webů apod. Výuka bude doplněna on-line formou, a to jednou týdně, vždy v pátek v 9:00 pomocí platformy ZOOM, která skvěle funguje na počítači, chytrém telefonu či tabletu  (odkazy ke stažení aplikace a přístup do videokonference obdrží rodiče předškoláků e-mailem). Jedná se o jednoduchý softwarový nástroj pro zprostředkování videokonferencí. Protože není jednoduché udržet pozornost dětí, bude schůzka trvat vždy maximálně 30 min.

Vzhledem k tomu, že pro předškolní děti je vzdělávání distančním způsobem povinné, je nutné evidovat jejich účast na vzdělávání. Účast dětí škola posuzuje přiměřeným způsobem podle zapojení do vzdělávacích aktivit v průběhu týdne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *